.

Tekutá lepenka Den Braven 2K 7kg

Tekutá lepenka Den Braven S-T8
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 580,00
Sleva 31.50 %

Cena bez DPH: 328,12
Cena s DPH: 397,00
 

Váha balení cca: 7.80 kg
    ks
 

 

Tekutá lepenka Den Braven 2K, podkladový pružný hydroizolační nátěr, izolace proti radonu, balení 7 kg

 

Tekutá lepenka 2K (S-T8) je dvousložkový, trvale pružný hydroizolační nátěr, na bázi disperze kopolymerů a směsi modifikovaných přísad s cementem. Po vytvrzení vytváří hydroizolační membránu. Vhodná pro izolaci objektů s nízkým až středním radonovým indexem.

Pro hydroizolace zděných, betonových, železobetonových a sádrokartonových stavebních konstrukcí. Trvale pružná dvousložková hydroizolační těsnicí hmota, na bázi polymercementové suspenze. Jedno balení obsahuje sypkou a tekutou složku. Díky extrémně vysoké přilnavosti k podkladům vhodná i k antikorozním nátěrům ocelových konstrukcí. Hydroizolační nátěr pod obklady a dlažbu balkónů, teras a lodžií, v koupelnách, bazénech nebo vodních nádržích. Hydroizolační nátěry základů staveb, pod obklady a dlažby. Opravy průsaků studničních skruží, izolace sklepních prostor, opěrných zdí, antikorozní nátěry ocelových konstrukcí. Do skladby vytápěných podlah pod i nad topné médium. Izolace objektů proti pronikání radonu z podloží.

Tekutá lepenka 2K (S-T8) je součástí certifikovaného systému hydroizolace teras, lodžií a balkónů!

 Výhody produktu Tekutá lepenka Den Braven 2K (S-T8):

Vysoká přilnavost ke stavebním materiálům na vodorovné i svislé plochy
Odolává tlakové vodě
Lze aplikovat na vodorovné i svislé plochy
Vhodná pro nadzemní i podzemní aplikace, novostavby i rekonstrukce
Po zaschnutí trvale pružná
Odolná proti povětrnostním vlivům, mrazuvzdorná
Nízký součinitel difuze radonu

Spotřeba: 1,5 kg/m2 při 2 nátěrech pro beztlakovou vodu, 2,0 kg/m2 při 3-4 nátěrech pro tlakovou vodu. 

Aplikace: Povrch musí být čistý, suchý, pevný, bez volných částic prachu, mastnot a oleje. Ideální podkladem jsou betony, lehčené betony (pórobetony), potěry, mazaniny, omítky, zdící materiály z pálených cihel, desky CETRIS a sádrokartony. Podklady je však zapotřebí nejprve penetrovat, snížit jejich savost.Zvětralé části a kaverny je vhodné opravit reprofilační maltou, rohy zaobleny.

Tekutá lepenka 2K (S-T8) je dodávávána v poměru 3:1 /suchá B a tekutá A. Příprava postupným vmícháváním suché složky B do tekuté složky A s přidáním vody do max. 15%. Mícháme ručně nebo strojně s malým počtem otáček cca 250 ot./min., dokud směs není kvalitně zhomogenizována. Při strojním míchání nechte krátce odstát a pak promíchejte od spodu zednickou lžíci nebo jiným nástrojem, aby se uvolnili bubliny. Na připravený podklad nanášíme štětcem nebo válečkem, nejméně ve dvou vrstvách. Rohy a kouty vyztužíme dilatační páskou, která se vkládá do první vrstvy. Podkladní vrstva musí být dostatečně zatuhlá cca po 12 hod, pro zdivo, 24 hod pod obklady a dlažby. Dle účelu použití, způsobu nanášení a savosti podkladu možno do směsi přidat 10 až 15% vody. Druhou vrstvu je možné nanést po cca 24 hodinách.

Hydroizolační nátěr nutno chránit před rychlým vyschnutím a slunečním žárem. V případě použití jako izolace proti radonu, je nutné v konkrétním případě posoudit v souladu s ČSN 73 0601 „Ochrana staveb proti pronikání radonu z podloží".

Tekutá lepenka není určena jako finální povrchová úprava betonových a jiných konstrukcí.

Čištění materiálu – ihned vodou nebo technickým benzínem.

Barva: Složka A – tekutá mléčně bílá. Složka B - sypká šedivá


Skladovatelnost: 12 měsíců

Dostupná balení: kbelík 7kg, 14kg, 21kg

 


 
   Katalogové číslo: CH0274

   EAN číslo: 8595100153173


Související zboží:

Těsnící pás Den Braven S-T8 - roh - průchodka

Těsnící pás S-T8- trvale pružný kaučukový pás vhodný jako těsnění spár ve stěnách a podlahách zděných, betonových nebo sádrokartonových konstrukcí. Ideální v kombinaci s Tekutou lepenkou S-T8. Pružné těsnění trvale vlhkých prostředí jako koupelny, myčky, sprchy, prádelny, bazény nebo jiné nádrže. Hydroizolační těsnící pás je vysoce odolný teplotním změnám, tlakové vodě, solím, slabším kyselinám i zásadám. Má vysoký odpor vůči pronikání radonu. Varianty v detailu! TOP Produkt Den Braven!

 
Tekutá lepenka Den Braven S-T8 Tekutá lepenka Den Braven 2K 14kg

Tekutá lepenka Den Braven 2K (S-T8) je dvousložkový, trvale pružný hydroizolační nátěr, na bázi disperze kopolymerů a směsi modifikovaných přísad s cementem. Hydroizolační nátěr pod obklady a dlažbu balkónů, teras a lodžií, v koupelnách, bazénech nebo vodních nádržích. Tekutá lepenka Den Braven 2K pro hydroizolace základů staveb, pod obklady a dlažby hydroizolace podlah pod i nad topné médium. Opravy průsaků studničních skruží, izolace sklepních prostor, opěrných zdí, antikorozní nátěry ocelových konstrukcí. Izolace proti radonu. Mrazuvzdorná. TOP produkt Den Braven!

 
Tekutá lepenka Den Braven S-T8 Tekutá lepenka Den Braven 2K 21kg

Tekutá lepenka Den Braven 2K (S-T8) je dvousložkový, trvale pružný hydroizolační nátěr, na bázi disperze kopolymerů a směsi modifikovaných přísad s cementem. Hydroizolační nátěr pod obklady a dlažbu balkónů, teras a lodžií, v koupelnách, bazénech nebo vodních nádržích. Tekutá lepenka Den Braven 2K pro hydroizolace základů staveb, pod obklady a dlažby hydroizolace podlah pod i nad topné médium. Opravy průsaků studničních skruží, izolace sklepních prostor, opěrných zdí, antikorozní nátěry ocelových konstrukcí. Izolace proti radonu. Mrazuvzdorná. TOP produkt Den Braven!

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz