.

Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý 310ml karton

Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý
Dostupnost zboží: Skladem
Výrobce: Den Braven

Původní cena s DPH: 80,00
Sleva 30.00 %

Cena bez DPH: 46,20
Cena s DPH: 55,90
(Cena za jednotku v kartonovém - uceleném balení)  

Váha balení cca: 6.00 kg
       
 

Akrylátový tmel v šedé barvě, odolný těsnící tmel do exteriéru či interiéru, pro tmelení a spárování většiny materiálů. Kartonové balení 12 ks x 310 ml

 

Jednosložkový spárovací těsnící tmel, na bázi akrylátové disperze. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj, odolný povětrnostním vlivům. Použití v interierech i exterierech pro opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu. Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělicích příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod. Tmelení okenních parapetů, podhledových kazet, spár mezi schodištěm a zdivem. Vhodný také pro napojovací spáry mezi stěnou a stropem, drobné opravy spár panelových domů, prasklin v betonu, zdivu a omítce. Akrylátový těsnící tmel je po vyzrání přetíratelný. Během zrání se tmel lehce propadá a vytváří typický fabion. V dilatačních spárách umí pohltit až 12,5% pohybu. 
 


 

Výhody produktu Akrylový Exteriér:

Mrazuvzdorný s antikorozní ochranou
Odolný vlhku, vodě a povětrnostním vlivům
Snadná aplikace v interieru i exterieru
Přetíratelný akrylátovými a disperzními barvami
Vysoká přilnavost na různé stavební materiály v kombinaci savý – nesavý (beton, zdivo, dřevo, eloxovaný hliník, u PVC, apod.)

Aplikace: Podklad musí být čistý, suchý, pevný, bez volných částic prachu, mastnot a oleje. Velmi savé podklady doporučujeme opatřit penetračním nátěrem 52802A nebo S-T70 nebo ředěným tmelem s vodou v poměru 1:3. Tmel není vhodný pro dlouhodobé zatížení vodou, pro použití na PE, PP, a teflon. Při použití v exteriérech nutno zamezit minimálně 2 hodiny po aplikaci styku s vodou (déšť). K čištění materiálu doporučujeme technický benzín.

Barva: bílá, šedá

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: kartuše 310ml, salám 600ml
Ks/karton: 12


Technická data:

Základ / Materiál Akryl
Tepelná odolnost –20 / +75°C (po vytvrzení)
Aplikační teplota +5 / +40 °C
Dilatační schopnost ± 12,5 %
Doba vytvoření povrchové slupky » 5 minut
Rychlost vytvrzení 1 mm za 24 hod.
Maximální protažení 600 %
Tvrdost dle Shore A (3s) » 14
Přibližná spotřeba z 310 ml pro spáru 4x6 mm / 12,9 m

Více v Technickém listu výrobku.


 
   Katalogové číslo: 201031RL

   EAN číslo: 8595100108258

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  


fotogalerie zboží:

Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý vzorkovník Akrylátový tmel těsnící - Akryl Exterier šedý 310ml

Související zboží:

Akrylátový tmel bílý Akrylátový tmel bílý 310ml karton

Akrylátový tmel bílé barvy vytváří trvale pevný, plasticko-elastický spoj pro tmelení trhlin, prasklin a spojů různých typů stavebních materiálů jako např. omítky, zdiva, betonu, dřeva nebo sádrokartonu a to především v interiérech staveb. Akrylový tmel má antikorozivní účinky a je vhodný na ocel i pozinkovaný plech. Vhodný pro tmelení parapetů, podhledů, sádrokartonových, dřevěných i dřevotřískových konstrukcí, dále pro těsnění vzduchotechniky apod.  Tmel je vysoce přilnavý a přetíratelný. Nabídka barevných odstínů. TOP produkt Den Braven! Balení 12 ks/310 ml v kartonu.

 
Neutrální silikon OXIM černý 310ml karton Neutrální silikon OXIM černý 280ml karton

Neutrální silikon OXIM - jednosložkový silikonový tmel, neutrální vůči materiálům, vulkanizující vzdušnou vlhkostí. Silikonový tmel OXIM vytváří trvale pevný elastický spoj. Široké použití pro lepení a těsnění skleněných výplní, tmelení spár umyvadel, dřezů, sprchovacích koutů, akrylátových van, těsnění vzduchotechniky, rour apod. Tmel má vysokou přilnavost k různým materiálům včetně kovů. Neutrální silikonový tmel je trvale pružný, odolný vlhku, plísním, vodě, čistícím prostředkům i UV záření. TOP Den Braven! Balení 12 ks/280 ml v kartonu.

 
MS Unifix univerzální lepicí a těsnící tmel bílý MS Unifix univerzální lepicí a těsnící tmel bílý 290ml karton

MS Unifix jednosložkový lepicí a těsnící tmel na bázi MS polymeru. Vytvrzuje vzdušnou vlhkostí, vytváří pevný, elastický spoj. Pro všestranné lepení a tmelení. Ideální pro tmelení stavebních spár v interiérech i exteriérech budov. Lepení a tmelení klempířských prvků, obkladů, tmelení spár mezi dřevem, betonem, zdivem, kovy včetně nerezové oceli, PVC, sklem atd. Vysokopevnostní lepení autonástaveb, autobusů, vagónů, spár kontejnerů. MS Unifix polymerový tmel je trvale pružný, odolný vodě, povětrnosti i UV záření. Karton 12 ks/290 ml kartuše.

 
Aplikační špičky na kartuše 5ks karton Aplikační špičky na kartuše 5ks karton

Aplikační špičky na kartuše silikonů, tmelů a lepidel apod. Univerzální aplikační špičky Den Braven ve výhodném balení blistr 3 + 2 ks zdarma.  Špičky na kartuše lze jednoduše zakrátit s ohledem na požadovanou šířku spáry. Náhradní aplikační špičky pro opakované použití kartuší silikonů a tmelů. Náhradní špičky jsou bez krytky! Balení 6 blistrů po 5 ks špiček v kartonu.

 
Doručení zboží - DOPRAVA
.

KATEGORIE

..

 

Bakterie a enzymy KOH-IN

Septiky • ČOV • Odpady • Jezírka
Skvrny • Rozklad tuků • Zápach

..

Doprava zdarma od 500 m2

 
  

Netkané geotextilie separační, filtrační,drenážní i ochranné

..
 
Realizace: CodeKey     Výměna odkazů
2021 © KOH-IN s.r.o. / eChemie.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod - poradenství: +420 774 44 05 06,
email: eshop@echemie.cz

Obchodní podmínky eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

VIP partneři:
Lignofix-Morava.cz